Background Image

SPA & HAMAM

image

Spa

Yoğun iş temposu ve yorucu bir günün ardından kendinize dinlenme ve yenilenme fırsatı yaratın. Biz Life Corner olarak sizlere uzman kadromuzla bu hizmeti sağlıyoruz.

İster Sauna , buhar odası ve Türk hamamında rahatlayın veya profesyonel bir masaj ile bedeninizi şımartın, ruh halinizi değiştirin ve özel olduğunuzu hissedin.

image

Life Corner Hotel&SPA ’da Masaj Keyfi

Klasik ( İsveç Masajı ) : İsveç masajı, ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder. Elleri , ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir.

Ayak Refleks Masajı : Sağlıklı kalmak için ayaklardaki refleks noktalarını uyarmaya dayanan bir yöntemdir.

Sıcak Taş Masajı : Sıcak taşlar , terapist tarafından masaja başlamadan önce vücudun belli kilit noktalarına yerleştirilir böylece taşlardan emilen ısı , kan dolaşımının hızlanmasını , kasların , dokuların ve hücrelerin daha çok beslenmesini sağlar.

image

Türk Hamamı

Geçmişten günümüze nesiller boyu ulaşan en güzel geleneklerimizden biri olan Türk hamamı , klasik Türk mimarisinden esinlenerek tasarlandı.

Geniş ve ferah ortamı , göbek taşı ve sımsıcak atmosferi ile misafirlerine hizmet veren tesisimiz, eğitimli ve güleryüzlü ekibiyle sizleri geçmişten günümüze yolculuğa çıkarıyor.

Kese ve Köpük Masajı : Cildimiz kendisi için en önemli ihtiyacı olan oksijeni gözenekleri aracılığıyla karşılar. Günlük nem , hava kirliliği , toz ve cildin kendi yağı gözenekleri zamanla tıkar doğal döngüsü olarak ise 21 günde bir cilt yenilenir ve ölü derinin cildin üzerinden atılması gerekir. Peeling yöntemlerinin en sağlıklısı ise kesinlikle kese yaptırmaktır.

Köpük Masajı : Türk hamamında , vücudu sabun köpükleriyle kaplayarak yapılan geleneksel bir masajdır. Bu uygulamanın sonunda vücut , yumuşak yenilenmiş bir görünüme kavuşur. Sauna : Sauna sayesinde stres ve yorgunluğunuz azalacak , zararlı toksinlerden kurtulup pürüzsüz bir cilde sahip olurken hastalıklara karşı direnciniz artacaktır.

Buhar Odası : Buhar banyosu odasında 45 C olan ısı ve buharın bileşimi kan dolaşımını arttırarak gergin kasları gevşetir. Buhar , gözeneklerden cildin derinliklerine kadar inerek cildin arınmasını, yumuşak ve pürüzsüz hale gelmesini sağlar. Jakuzi : Yorgunluğumuzu giderir , kasılmaları ve tutulmaları önler , endorfinlerin salgılanmasını sağlayarak stresimizi azaltır, zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur , esnekliğimizi arttırır , yaşlanma etkilerini yavaşlatır , metabolizmayı hızlandırarak vücudumuzu sıklaştırır.

Life Corner Hotel

Klasik Türk Hamamı, saunası, buhar odası ve şok havuzu ile seçkin bir ortamda kaliteli hizmet sizi bekliyor.

Online Rezervasyon